W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 i zakazem organizowania imprez masowych, mając na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z jego rozprzestrzenianiem, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego Miasta oraz uczestników imprez sportowych, informujemy, że imprezy odbywające się pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy, tj. Ogólnopolski Wyścig Rowerowy – Memoriał im. Wiesława Szczepańskiego zaplanowany na 2 sierpnia 2020 r. oraz Solankowy Koszmar planowany na 29 sierpnia 2020 r. zostają odwołane.
Wierzymy, że przyjmiecie tę decyzję ze zrozumieniem i wszyscy zobaczymy się już w 2021 roku podczas kolejnych edycji obu imprez.
Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na VI edycję „Solankowego Koszmaru“, który organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Barbell Sqad Inowrocław. Biegi z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych naszego Miasta. Ten koszmar za dnia rozpocznie się 29 sierpnia 2020 r. Lekko nie będzie! To ekstremalne igrzyska dla mięśni i charakteru.

Na trasie biegu znajdzie się kilkadzisiąt przeszkód, których pokonanie wymaga ogromnej energii, prężności i mega zapału! Natomiast Solankowy Koszmar Kids i Junior to biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach 1, 2 i 5 km. Rejestracja na stronie internetowej https://zapisy.sts-timing.pl/598/. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Wysokość wpisowego do końca marca br. wynosi 69,00 zł, a w biegach Kids i Junior 30,00 zł, potem będzie systematycznie wzrastać. Zapisz się – a my pokażemy Ci, jak się robi rzeczy niemożliwe!
Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na www.osir.inowroclaw.pl.

28 sierpnia 2019 r. zamykamy elektroniczne zapisy. Jeśli nie zdążysz możesz zapisać się przed startem, oczywiście jeżeli będą jeszcze miejsca w poszczególnych falach !!!

Biuro Zawodów będzie czynne 31 sierpnia od godz. 8.00 w Parku Solankowym obok Ośrodka Jeździeckiego Stangret (za Sanatorium Modrzew) – ul. Wierzbińskiego 48.

Na weryfikację trzeba stawić się na godzinę przed swoim startem i mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem. W kategoriach Kids i Junior z uczestnikiem musi pojawić się opiekun, który może pokonać trasę z dzieckiem.

Ośrodek  Sportu  i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że 31 sierpnia 2019 r. podczas imprezy pn. Solankowy Koszmar vol. 5 w godzinach od 8.50 do 16.00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Rąbińskiej, Bocznej, Przy Stawku, Świetokrzyskiej oraz ograniczenia na terenie Parku Solankowego.