Nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz poczuć adrenalinę oraz wzmocnić siłę ducha? Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w realizacji tego zamierzenia.
 
Po kilkuletniej przerwie do kalendarza inowrocławskich imprez sportowych powraca Solankowy Koszmar, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Arkadiusz Fajok. 31 sierpnia 2024 r. na terenie Parku Solankowego odbędzie się szósta odsłona tej ekstremalnej imprezy.
 
Dorośli rywalizować będą na wybranym przez siebie dystansie 5 lub 10 km, natomiast Solankowy Koszmaru Kids i Junior to biegi dla dzieci i młodzież w zależności od wieku na dystansie 1, 2 lub 5 km. Trasa będzie urozmaicona z uwagi na znajdujące się na niej naturalne niedogodności terenu oraz sztuczne przeszkody, a jej pokonanie wymagać będzie sprawności, skoczności i sprytu.
 
Rejestracja na stronie internetowej www.solankowykoszmar.pl lub www.domtel-sport.pl. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Wysokość wpisowego do końca czerwca br. wynosi 80,00 zł, a w biegach Kids i Junior 50,00 zł, a potem będzie systematycznie wzrastać. Niezależnie od terminu można wybrać opcję o 30,00 zł droższą, ale gwarantującą pamiątkową koszulkę. Pamiętajcie, będziemy czekać na Was 31 sierpnia 2024 r. w Parku Solankowymi i gwarantujemy niezły wycisk!
 
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.solankowykoszmar.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 355 53 55, 531 995 335, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..