Nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz poczuć adrenalinę oraz wzmocnić siłę ducha? Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w realizacji tego zamierzenia.
 
Po kilkuletniej przerwie do kalendarza inowrocławskich imprez sportowych powraca Solankowy Koszmar, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Arkadiusz Fajok. 31 sierpnia 2024 r. na terenie Parku Solankowego odbędzie się szósta odsłona tej ekstremalnej imprezy.
 
Dorośli rywalizować będą na wybranym przez siebie dystansie 5 lub 10 km, natomiast Solankowy Koszmaru Kids i Junior to biegi dla dzieci i młodzież w zależności od wieku na dystansie 1, 2 lub 5 km. Trasa będzie urozmaicona z uwagi na znajdujące się na niej naturalne niedogodności terenu oraz sztuczne przeszkody, a jej pokonanie wymagać będzie sprawności, skoczności i sprytu.
 
Rejestracja na stronie internetowej www.solankowykoszmar.pl lub www.domtel-sport.pl. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Wysokość wpisowego do końca czerwca br. wynosi 80,00 zł, a w biegach Kids i Junior 50,00 zł, a potem będzie systematycznie wzrastać. Niezależnie od terminu można wybrać opcję o 30,00 zł droższą, ale gwarantującą pamiątkową koszulkę. Pamiętajcie, będziemy czekać na Was 31 sierpnia 2024 r. w Parku Solankowymi i gwarantujemy niezły wycisk!
 
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.solankowykoszmar.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino oraz w Sekcji Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, al. Niepodległości 4, tel. 52 355 53 55, 531 995 335, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na VI edycję „Solankowego Koszmaru“, który organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Barbell Sqad Inowrocław. Biegi z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych naszego Miasta. Ten koszmar za dnia rozpocznie się 29 sierpnia 2020 r. Lekko nie będzie! To ekstremalne igrzyska dla mięśni i charakteru.

Na trasie biegu znajdzie się kilkadzisiąt przeszkód, których pokonanie wymaga ogromnej energii, prężności i mega zapału! Natomiast Solankowy Koszmar Kids i Junior to biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach 1, 2 i 5 km. Rejestracja na stronie internetowej https://zapisy.sts-timing.pl/598/. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Wysokość wpisowego do końca marca br. wynosi 69,00 zł, a w biegach Kids i Junior 30,00 zł, potem będzie systematycznie wzrastać. Zapisz się – a my pokażemy Ci, jak się robi rzeczy niemożliwe!
Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na www.osir.inowroclaw.pl.

28 sierpnia 2019 r. zamykamy elektroniczne zapisy. Jeśli nie zdążysz możesz zapisać się przed startem, oczywiście jeżeli będą jeszcze miejsca w poszczególnych falach !!!

Biuro Zawodów będzie czynne 31 sierpnia od godz. 8.00 w Parku Solankowym obok Ośrodka Jeździeckiego Stangret (za Sanatorium Modrzew) – ul. Wierzbińskiego 48.

Na weryfikację trzeba stawić się na godzinę przed swoim startem i mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem. W kategoriach Kids i Junior z uczestnikiem musi pojawić się opiekun, który może pokonać trasę z dzieckiem.

Ośrodek  Sportu  i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że 31 sierpnia 2019 r. podczas imprezy pn. Solankowy Koszmar vol. 5 w godzinach od 8.50 do 16.00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Rąbińskiej, Bocznej, Przy Stawku, Świetokrzyskiej oraz ograniczenia na terenie Parku Solankowego.