Wyniki 2018

Wyniki:

 1 km Kobiet, Kategoria: KIDS I

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

WOŹNIAK ALICJA

120

00:11:43

2

SZKAPIAK AGATA MARIANNA

101

00:12:10

3

LEEANDOWSKA URSZULA

50

00:13:17

1 km Mężczyzn, Kategoria: KIDS I

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

SZYMAŃSKI FELIKS

103

00:09:01

2

KUJOTH ALEKSANDER

48

00:09:10

3

ŁUKAWSKI KSAWERY

138

00:09:39

 

1 km Kobiet, Kategoria: KIDS II

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

BLIM ALEKSANDRA

8

00:08:11

2

SMOLARZ KALINA

91

00:08:54

3

ZIENTARA LILIANA

130

00:09:06

 

1 km Mężczyzn, Kategoria: KIDS II

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

ZYSK KACPER

132

00:06:39

2

TOKARSKI WITOLD

109

00:06:40

3

SZABLEWSKI ANTONI

97

00:06:58

 

2 km Kobiet, Kategoria: KIDS III

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

FIC VANESSA

19

00:13:23

2

SIEKIERSKA MARIA

87

00:13:23

3

ZAREMBA ALICJA

123

00:14:04

 

2 km Mężczyzn, Kategoria: KIDS III

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

KWIATKOWSKI MIŁOSZ

143

00:11:15

2

HELAND GRZEGORZ

33

00:11:20

3

WEKWEJT DAWID

111

00:12:40

 

5 km Kobiet, Kategoria: Junior

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

KUJOTH KINGA

49

00:35:38

2

ŚWIĄTKOWSKA ZUZANNA

105

00:41:16

3

ŚLEBODZIŃSKA ZUZANNA

135

00:41:42

 

5 km Mężczyzn, Kategoria: Junior

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

KOZACZYŃSKI JAKUB

137

00:35:36

2

CHWIŁOWICZ OSKAR

12

00:37:53

3

PILARSKI ADAM

81

00:52:27

 

5 km Kobiet, Kategoria: OPEN

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

DOMALSKA GRACJANA

287

00:32:40

2

JANCY KAMILA

296

00:39:04

3

DRABIK MAJA

288

00:43:21

 

5 km Mężczyzn, Kategoria: OPEN

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

PODOLSKI KAMIL

311

00:28:16

2

LEWICKI PIOTR

345

00:30:46

3

ORCHOWSKI DAMIAN

267

00:30:49

 

10 km Kobiet, Kategoria: OPEN

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

WESOŁOWSKA JOLANTA

97

00:54:15

2

PIESZAK JULIA

48

00:57:30

3

SZYMAŃSKA MALWINA

53

00:57:30

 

10 km Mężczyzn, Kategoria: OPEN

 

Miejsce

nazwisko i imię

nr

czas

1

KMITTA LESZEK

86

00:45:03

2

PAWŁOWSKI KAMIL

90

00:46:30

3

KRAJEWSKI TOMASZ

64

00:47:09

 

5 KM, KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

Miejsce

Nazwa Druzyny

Czas / Zawodnik 1

Czas / Zawodnik 2

Czas / Zawodnik 3

Czas / Zawodnik 4

Czas / Zawodnik 5

Czas łączny

1

TurboGroszki.run

00:32:51 / MODLIŃSKI ŁUKASZ

00:38:40 / TYLKOWSKI ŁUKASZ PIOTR

00:38:45 / SZUKALSKI RAFAŁ

00:39:04 / WAJCHERT ŁUKASZ

00:45:13 / ŁUKAWSKI DAMIAN

03:14:33

2

Sąsiedzi

00:35:49 / PIASKOWSKI MICHAŁ

00:40:05 / GAWRYSIAK KRZYSZTOF

00:46:14 / PERLIŃSKI MICHAŁ

00:46:45 / KRYWULT KRYSTIAN

00:49:49 / GAWRYSIAK MONIKA

03:38:42

3

Barbell Squad Inowrocław

00:39:04 / JANCY KAMILA

00:41:29 / MUCHA ANDRZEJ

00:46:12 / KOPIŃSKA JOANNA

00:46:15 / STACHOWIAK JOWITA

00:46:20 / BUDNY BŁAŻEJ

03:39:20

 

10 KM, KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

Miejsce

Nazwa Druzyny

Czas / Zawodnik 1

Czas / Zawodnik 2

Czas / Zawodnik 3

Czas / Zawodnik 4

Czas / Zawodnik 5

Czas łączny

1

UNITED PANFILS

00:50:40 / KOŻANOWSKI MATEUSZ

00:50:58 / WALKOWIAK MICHAŁ

00:51:58 / CIECHANOWSKI DAMIAN

00:52:57 / KWIATKOWSKI JAKUB

00:53:16 / GOŁUCH MATEUSZ

04:19:49

2

OCR TEAM Włocławek

00:46:30 / PAWŁOWSKI KAMIL

00:58:58 / BARAŃSKI RADOSLAW

00:59:39 / ANYŻEWSKI TOMEK

01:00:36 / LEWANDOWSKI BARTOSZ

01:04:54 / PRZYBYSZEWSKI MICHAŁ

04:50:37

3

ZMASAKROWANI

00:55:23 / OBORSKI WALDEMAR

00:55:23 / WIŚNIEWSKI MAREK

00:55:25 /

BLIM MACIEJ

01:03:27 / ŁUKAWSKI ZIEMOWIT

01:08:18 / STANISZEWSKI MICHAŁ

04:57:56

 

 

Pozostałe wyniki: