KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

28 sierpnia 2019 r. zamykamy elektroniczne zapisy. Jeśli nie zdążysz możesz zapisać się przed startem, oczywiście jeżeli będą jeszcze miejsca w poszczególnych falach !!!

Biuro Zawodów będzie czynne 31 sierpnia od godz. 8.00 w Parku Solankowym obok Ośrodka Jeździeckiego Stangret (za Sanatorium Modrzew) – ul. Wierzbińskiego 48.

Na weryfikację trzeba stawić się na godzinę przed swoim startem i mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem. W kategoriach Kids i Junior z uczestnikiem musi pojawić się opiekun, który może pokonać trasę z dzieckiem.

Czytaj więcej...

„Solankowy Koszmar” - utrudnienia w ruchu!!!!

Ośrodek  Sportu  i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że 31 sierpnia 2019 r. podczas imprezy pn. Solankowy Koszmar vol. 5 w godzinach od 8.50 do 16.00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Rąbińskiej, Bocznej, Przy Stawku, Świetokrzyskiej oraz ograniczenia na terenie Parku Solankowego. 

Czytaj więcej...

„Solankowy Koszmar” już 31 sierpnia!

Przypominamy, Ośrodek Sportu i Rekreacji i Barbell Squad Inowrocław organizują już piątą edycję biegu z przeszkodami pod nazwą Solankowy Koszmar, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza. Wyciskanie siódmych potów odbędzie się 31 sierpnia 2019 r. na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu.
    Ze względu na duże zainteresowanie informujemy, że zgodnie z Regulaminem imprezy osoby zapisane powyżej 500 ogólnej liczby uczestników nie mają gwarancji otrzymania pakietu „Solankowego Koszmaru”. W razie jego braku w dniu zawodów zostanie on przesłany pocztą w ciągu 30 dni po imprezie. Wynika to z przekroczenia możliwości organizcyjnych. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że uczestnikom zapisanym powyżej limitu zostanie nadany specjalny numer startowy, który pozwoli na jego identyfikację na mecie. Za utrudnienia przepraszamy.
ML

„Solankowy Koszmar” powraca – ruszyły zapisy!

Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Barbell Sqad Inowrocław organizują już V edycję „Solankowego Koszmaru“ biegu z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza. Wyciskanie siódmych potów odbędzie się 31 sierpnia 2019 r. na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu.To zawody skierowane do osób lubiących naprawdę ekstremalne przeżycia. Nie będzie łatwo - na trasie biegu znajdzie się kilkadziesiąt przeszkód, których pokonanie wymaga sprawności, skoczności oraz siły mięśni i charakteru. Imprezie towarzyszyć będą biegi dla dzieci i młodzieży Kids i Junior na dystansach 1, 2 i 5 km. Rejestracja na stronie internetowej www.solankowykoszmar.pl lub https://zapisy.sts-timing.pl/506/. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Wysokość wpisowego do końca maja br. wynosi 69,00 zł, a w biegach Kids i Junior 30,00 zł, a potem będzie systematycznie wzrastać. Zapisz się - my zrównamy Cię z ziemią!