„Solankowy Koszmar” powraca – ruszyły zapisy!

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na VI edycję „Solankowego Koszmaru“, który organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Barbell Sqad Inowrocław. Biegi z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych naszego Miasta. Ten koszmar za dnia rozpocznie się 29 sierpnia 2020 r. Lekko nie będzie! To ekstremalne igrzyska dla mięśni i charakteru.

Na trasie biegu znajdzie się kilkadzisiąt przeszkód, których pokonanie wymaga ogromnej energii, prężności i mega zapału! Natomiast Solankowy Koszmar Kids i Junior to biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach 1, 2 i 5 km. Rejestracja na stronie internetowej https://zapisy.sts-timing.pl/598/. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Wysokość wpisowego do końca marca br. wynosi 69,00 zł, a w biegach Kids i Junior 30,00 zł, potem będzie systematycznie wzrastać. Zapisz się – a my pokażemy Ci, jak się robi rzeczy niemożliwe!
Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na www.osir.inowroclaw.pl.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

28 sierpnia 2019 r. zamykamy elektroniczne zapisy. Jeśli nie zdążysz możesz zapisać się przed startem, oczywiście jeżeli będą jeszcze miejsca w poszczególnych falach !!!

Biuro Zawodów będzie czynne 31 sierpnia od godz. 8.00 w Parku Solankowym obok Ośrodka Jeździeckiego Stangret (za Sanatorium Modrzew) – ul. Wierzbińskiego 48.

Na weryfikację trzeba stawić się na godzinę przed swoim startem i mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem. W kategoriach Kids i Junior z uczestnikiem musi pojawić się opiekun, który może pokonać trasę z dzieckiem.

Czytaj więcej...

„Solankowy Koszmar” - utrudnienia w ruchu!!!!

Ośrodek  Sportu  i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że 31 sierpnia 2019 r. podczas imprezy pn. Solankowy Koszmar vol. 5 w godzinach od 8.50 do 16.00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Rąbińskiej, Bocznej, Przy Stawku, Świetokrzyskiej oraz ograniczenia na terenie Parku Solankowego. 

Czytaj więcej...

„Solankowy Koszmar” już 31 sierpnia!

Przypominamy, Ośrodek Sportu i Rekreacji i Barbell Squad Inowrocław organizują już piątą edycję biegu z przeszkodami pod nazwą Solankowy Koszmar, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza. Wyciskanie siódmych potów odbędzie się 31 sierpnia 2019 r. na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu.
    Ze względu na duże zainteresowanie informujemy, że zgodnie z Regulaminem imprezy osoby zapisane powyżej 500 ogólnej liczby uczestników nie mają gwarancji otrzymania pakietu „Solankowego Koszmaru”. W razie jego braku w dniu zawodów zostanie on przesłany pocztą w ciągu 30 dni po imprezie. Wynika to z przekroczenia możliwości organizcyjnych. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że uczestnikom zapisanym powyżej limitu zostanie nadany specjalny numer startowy, który pozwoli na jego identyfikację na mecie. Za utrudnienia przepraszamy.
ML

Logo Solankowy Koszmar vol.6