Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na VI edycję „Solankowego Koszmaru“, który organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Barbell Sqad Inowrocław. Biegi z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych naszego Miasta. Ten koszmar za dnia rozpocznie się 29 sierpnia 2020 r. Lekko nie będzie! To ekstremalne igrzyska dla mięśni i charakteru.

Na trasie biegu znajdzie się kilkadzisiąt przeszkód, których pokonanie wymaga ogromnej energii, prężności i mega zapału! Natomiast Solankowy Koszmar Kids i Junior to biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach 1, 2 i 5 km. Rejestracja na stronie internetowej https://zapisy.sts-timing.pl/598/. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Wysokość wpisowego do końca marca br. wynosi 69,00 zł, a w biegach Kids i Junior 30,00 zł, potem będzie systematycznie wzrastać. Zapisz się – a my pokażemy Ci, jak się robi rzeczy niemożliwe!
Szczegółowych informacji udziela Sekcja Marketingu i Organizacji Imprez Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, tel. 52 3555 355, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na www.osir.inowroclaw.pl.