LISTY STARTOWE Z GODZINAMI STARTU W SOLANKOWYM KOSZMARZE

BIEG NA 10 KM
Godzina 9:00


Maksymilian Wiśniewski
Włodzimierz Wiśniewski
Mateusz Gołuch
Mateusz Dobkowski
Paweł Operacz
Hubert Hernacki
Marcin Kaszak
Emilia Dobruchowska
Robert Kłosowski
Dorota Ciborska
Łukasz Stramek
Piotr Kiliński
Wojciech Batorski
Małgorzata Dobrzyńska
Karolina Modzelewska
Paweł Paruch
Małgorzata Zielińska
Dariusz Ziółkowski
Marcin Nizioł
Leszek Kmitta
Sebastian Wiśniewski
Michał Kmitta
Dominika Gnaś
Paweł Kalinowski
Beniamin Ziółkowski
Joanna Grabowska
Toamsz Kubica
Krzysztof Walichniewicz
Magdalena Wojciechowska
Krystyna Ludwik
Paulina Grzechnik
Witold Szydłowski
Tomasz Kubiak
Małgorzata Konieczna
Marcin Klimaszewski
Mateusz Maj
Łukasz Wąsowski
Barbara Korpalska

Godzina 9:30
Kinga Lewandowska
Kamil Kurnik
Łukasz Bardziński
Marcin Antczak
Michał Bagrowski
Janusz Sarbinowski
Artur Wiśniewski
Mariusz Kotlarek
Maciej Skoczylas
Marta Skoczylas
Maciej Murawski
Daniel Lewandowski
Jarosław Kuligowski
Krzysztof Czyżniewski
Michał Kozikowski
Hubert Kruszczyński
Mateusz Kruszczyński
Tomasz Fijałkowski
Natalia Bentkowska
Paweł Kudalski
Jolanta Wesołowska
Tomasz Galus
Emil Juskowiak
Kacper Juskowiak

Godzina 10:00
Jacek Chrośniak
Arkadiusz Winkler
Rafał Gałęzewski
Arkadiusz Czaplewski
Bartosz Białęcki
Piotr Wiśniewski
Mateusz Szymanowski
Marek Wiśniewski
Waldemar Oborski
Paweł Zalewski
Urszula Dutkiewicz
Łukasz Górecki
Anna Włodarczyk
Dariusz Krusiński
Miłosz Krusiński
Arkadiusz Drzewiecki
Jarosław Predenkiewicz
Michał Rulewski
Artur Bała
Emilia Bała
Norbert Marek
Jolanta Wojciechowska
Krzysztof  Zboralski
Kazimierz Boniecki
Norbert Pietrzak

Godzina 10:30
Igor Kowalski
Piotr Heidak
Jakub Lewandowski
Łukasz Borkowski
Bartosz Burak
Bartosz Chrząszcz
Tomasz Galus
Bartłomiej Gałaszewski
Marcin Giermaziński
Hubert Jakubowski
Mateusz Janowski
Maciej Jarzebski
Małgorzata Kubiak
Michał Kubiak
Łukasz Kuśmirek
Aleksander Lewandowski
Przemysław Makulski
Sebastian Malicki
Marek Marchewka
Błażej Marcinkowski
Bartosz Michalczak
Mateusz Mroczek
Lidia Mucha
Michał Nadolny
Robert Pastecki
Jacek Piekarski
Sylwia Pińska
Łukasz Predenkiewicz
Sylwia Przeracka
Marek Przybytkowski
Henryk Szwydowski
Zbigniew Tocha
Justyna Tomasik
Mateusz Tymosiak
Tomasz Ugorski
Kamila Wawiernia
Paweł Wilczyński

Godzina 11:00
Anna Trojanowska
Krzysztof Nowacki
Kamila Jancy
Dawid Grzegorski
Paulina Kruszyńska
Malwina Szymańska
Maciej Widuch
Marcin Stanecki
Małgorzata Stanecka
Robert Lebioda
Bartosz Witt
Tomasz Skoczyński
Tomek Wojciechowski
Błażej Kołodziejski 
Marcin Świątkowski
Paweł Wilczyński
Michał Stawicki
Stanisław Agaś
Dorota Lewandowska
Agnieszka Łysiak
Agata Nietresta
Łukasz Czaplicki
Bartłomiej Janiszewski
Michał Pacholski
Agata Bednarska
Kinga Troszyńska
Wojciech Wesołowski
Mikołaj Kopeć
Joanna Wiącek-Fajfer
Kamila Grzeszczak

BIEG NA 5 KM
Godzina 11:30
Ryszard Wasilewski
Monika Wasilewska
Mieczysław Ziółkowski
Mateusz Skotarczak
Krystian Grol
Bartosz Łuczak
Marcin Orłowski
Edyta Górecka
Szymon Poturalski
Anna Szatkowska
Krzysztof Szatkowski
Aneta Szustka
Monika Roszak
Beata Gruszczyńska
Arkadiusz Rak
Krzysztof Michałowski
Konrad Tomtas
Małgorzata Lewandowska
Michał Łoniewski 
Maciej Gotowalski
Adam Żytkowski
Marta Żytkowska
Joanna Bącela
Weronika Trawińska
Dominik Trawiński
Leszek Trawiński
Maciej Grajczak.
Aneta Sempołowicz
Daria Ulatowska 
Katarzyna Drzewiecka
Natalia Kosińska
Monika Miklaszewska
Kamila Lewandowska
Jolanta Pietrzak
Joanna Sochańska
Joanna Niespodzińska

Godzina 12:00
Jolanta Golaszewska
Krzysztof Lipiński
Karolina Baranowska
Kasia Zuchlke Bieganowska
Janusz Głąbiak
Zbigniew Gąsiorek
Szymon Stachowiak
Monika Gola
Paweł Ćwikliński 
Michał Dołkowski
Marcin Głowacki
Robert Karolewski
Sławomir Nowak
Dominik Woźniak
Małgorzata Rakowska
Daria Lewandowska
Agnieszka Borkowska
Weronika Sobocinska
Jakub Mysza
Katarzyna Julia Panecka-Mysza
Kinga Górska
Marcin Górsk
Konstancja Łukasiak
Krzysztof Figiel
Daria Krajeńska
Karol Oktabiński
Dawid Kluczyński
Jolanta Galus
 Kamil Dobosz
Mikołaj Makuch
Urszula Makuch
Ewa Witkowska
Anna Andryszak
Magdalena Cybulska
Arkadiusz Pietras
Ryszard Sałata
Damian Rzeczkowski
Wojtek Siekacz
Katarzyna Kawka

Godzina 12:30
Łukasz Krupiński
Piotr Dybicz
Jakub Szczepaniak
Jakub Banaszak
Sylwia Chlebosz
Grzegorz Wendt
Paweł Pączek
Marek Król
Paweł Mazur
Szymon Kanarek
Agnieszka Ziarnowska
Jagoda Sobel
Maciej Sobel
Marcin Biegała
Piotr Bolewicz
Paweł Dziubich
Błażej Budny
Sandra Pawłowska,
Mateusz Maciejewski
Karol Janiak
Mikołaj Waśkowski

Godzina 13:00
Dominik Leszkiewicz
Katarzyna Pietrzak
Maciej Ochocki
Katarzyna Pietrzak
Jakub Bartecki
Łukasz Basiński
Jacek Czarnolewski
Jacek Dekowski
Dariusz Dzięgiel
Małgorzata Dzięgiel
Katarzyna Gettka
Jakub Gruszczyński
Bartłomiej Jaworski
Łukasz Klaban
Dominik Leszkiewicz
Dariusz Nowak
Maciej Ochocki
Arkadiusz Olszewski
Hubert Pińczak
Anna Radziwoniuk
Rafał Szukalski
Adriana Swięcka
Michał Warchowski
Marcin Pachla
Marcin Niezabitowski

Godzina 13:30
Wioletta Szulc
Łukasz Rasała
Marcin Szafranek
Krzysztof Bytnar
Jolanta Cabaj
Karolina Chełminiak
Mateusz Derenda
Paweł Derenda
Bartłomiej Kowalczyk
Tomasz Kujawa
Marcin Lis
Adrian Makowiecki
Robert Maziarz
Natalia Modrzejewska
Adam Modrzejewski
Iwona Pawlak
Mikołaj Perkowski
Katarzyna Pietrzak
Ewa Roesler
Agnieszka Siekacz
Anna Wiśniewska
Katarzyna Worek
Piotr Worek
Ewelina Szulc

Logo Solankowy Koszmar vol.6