Solankowy Koszmar już za nami!!!

Silni i sprawni ludzie oraz ci, którzy nie bali się potu i łez wystartowali w "Solankowym Koszmarze" - biegu z przeszkodami na dystansie 5 i 7 kilometrów. Impreza odbyła się w 29 sierpnia  na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu. Patronował jej Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza. Linę mety przebiegło ponad  220 zawodników, nie tylko z Inowrocławia, ale też z Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Grudziądza, Kruszwicy, Barcina, Gniewkowa.

Na swojej drodze napotkali: 2-metrowe ściany, kłody drzew, wały, opony zatopione w wodzie, wieże, "wilcze doły", wrak auta czy ogień. Czołgali się, wspinali, zjeżdżali po linach i po wodzie, brodzili w wodzie, przeskakiwali przez płomienie. Pokonali 29 przeszkód które zweryfikowały ich sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną

W biegu na 7 km wygrał Łukasz Bardziński z Jaksic, a wśród kobiet Natalia Bentkowska z Prądocina, przed Jolantą Wesołowską z Jaksic

Najlepsi inowrocławianie na 7 km to Agata Bednarska i Rafał Kucharski.W klasyfikacji drużynowej 1 miejsce zajął Klub Sportowy Motywacja z Inowrocławia.

W biegu na 5 km najlepsi byli Beata Gruszczyńska z Inowrocławia i Piotr Worek ze Strzelna. Najlepszym inowrocławianinem na tym dystansie był Arkadiusz Rak. Drużynowo na 5 km nagrodę zdobyli Dziewoje i Kowboje.

.

Logo Solankowy Koszmar vol.6