LISTY STARTOWE Z GODZINAMI STARTU
W SOLANKOWYM KOSZMARZE

 

BIEG NA 7 KM

GODZINA 9:00
1.  Maciej Goczkowski
2.  Kamila Wawiernia
3.  Tomasz Fijałkowski
4.  Grzegorz Wojciechowski
5.  Paweł Walkowiak
6.  Mateusz Tymosiak
7.  Rafał Matuszczak
8.  Marcin Szymczak
9.  Włodzimierz Wiśniewski
10.  Bartosz Gabryszak
11.  Róża Glugla (Pogromcy Pączków)
12.  Marek Maciejewski (Pogromcy Pączków)
13.  Zyta Sowińska (Pogromcy Pączków)
14.  Aneta Krysztofińska (Pogromcy Pączków)
15.  Wojciech Gawlik
16.  Łukasz Brzozowski (Tytanowi Janusze)
17.  Jacek Uciński (Tytanowi Janusze)
18.  Krzysztof Lipiński (Tytanowi Janusze)
19.  Paweł Rydzkowski (Tytanowi Janusze)
20.  Krzysztof Nowicki (Tytanowi Janusze)
21.  Paweł Kwaśniewicz (Tytanowi Janusze)
22.  Mieczysław Romanowski (Tytanowi Janusze)
23.  Adam Walczak (Tytanowi Janusze)
24.  Marcin Głowacki (Tytanowi Janusze)
25.  Marcin Wilczewski (Tytanowi Janusze)
26.  Marek Brzozowski (Tytanowi Janusze)
27.  Jarosław Matuszak (Tytanowe Janusze)
28.  Marcin Korejba (Tytanowi Janusze)
29.  Mateusz Gołuch
30.  Mateusz Dobkowski
31.  Błażej Budny
32.  Natalia Dziubek
33.  Kamil Kaczalski
34.  Urszula Kucharczyk
35.  Grzegorz Wieliczko


GODZINA 9:30
1.  Sylwia Wojewoda-Siwicka
2.  Maciej Siwicki
3.  Maciej Cyrok (drużyna Barcin Biega)
4.  Michał Pałka (drużyna Barcin Biega)
5.  Radosław Tylutki (drużyna Barcin Biega)
6.  Jarosław Kucharski (drużyna Barcin Biega)
7.  Piotr Brokos (drużyna Barcin Biega)
8.  Bartosz Michalczak (drużyna Barcin Biega)
9.  Michał Sośnicki
10.  Marcin Niewolski
11.  Dawid Kołodziejski
12.  Radosław Flejter (MIECZYKI)
13.  Kamil Stuczyński (MIECZYKI)
14.  Hubert Zawal (MIECZYKI)
15.  Łukasz Ziemiński (MIECZYKI)
16.  Artur Fojut (MIECZYKI)
17.  Joanna Grabowska
18.  Daniel Lewandowski
19.  Aleksander Owczarzak
20.  Ryszard Owczarzak
21.  Marcin Nizioł
22.  Mateusz Janowski
23.  Paweł Gałgański
24.  Tomasz Picheta
25.  Paweł Wolf
26.  Arkadiusz Olszewski (BBL Inowrocław)
27.  Teresa Włodarczyk
28.  Mirosław Jarocki
29.  Oskar Ziółkowski
30.  Mariusz Dziedzic
31.  Bartosz Chrząszcz
32.  Radosław Pocheć
33.  Przemysław Koszek
34.  Tomasz Kowalski
35.  Arkadiusz Osiński


GODZINA 10:00
1.  Cyprian Bączkowki (RUN BYDGOSZCZ)
2.  Maciej Kudalski (RUN BYDGOSZCZ)
3.  Klaudia Guzińska
4.  Magdalena Biczkowska (RUN BYDGOSZCZ)
5.  Joanna Dudek (RUN BYDGOSZCZ)
6.  Aldona Rybka (RUN BYDGOSZCZ)
7.  Rafał Kolmajer (RUN BYDGOSZCZ)
8.  Mikołaj Śmiałowski
9.  Kamil Szumski
10.  Łukasz Kubas
11.  Dariusz Długołęcki (RUN BYDGOSZCZ)
12.  Karolina Wysocka
13.  Konrad Tomtas (drużyna ,,Wild and free”)
14.  Zuzanna Janiszewska (drużyna ,,Wild and free)
15.  Kamil Gralak (drużyna ,,Wild and free”)
16.  Aleksandra Luwańska (drużyna ,,Wild and free”)
17.  Zbigniew Ścisłowki (drużyna ,,Wild and free”)
18.  Łukasz Rumianek (,,Solanki” Centrum Rekreacji)
19.  Iwona Stachewicz (,,Solanki” Centrum Rekreacji)
20.  Sebastian Tercjak
21.  Błażej Marcinkowski
22.  Ryszard Sałata (Brygada RR)
23.  Rafał Dyrda (Brygada RR)
24.  Urszula Dutkiewicz
25.  Łukasz Górecki
26.  Mateusz Dworek
27.  Wiktor Balon
28.  Aleksandra Sobolewska
29.  Krzysztof Michałowski
30.  Bartosz Rutkowski
31.  Jarosław Skoczkowski
32.  Natalia Sławińska
33.  Natalia Stypczyńska
34.  Zbigniew Tocha
35.  Michał Tocha

GODZINA 10:30
1.  Jacek Chrośniak
2.  Igor Sęczkowski
3.  Paweł Płuziński
4.  Karolina Kochan
5.  Piotr Tatarek
6.  Agnieszka Andler (drużyna Crossfit Rebels Team)
7.  Krystyna Szymańska (drużyna Crossfit Rebels Team)
8.  Marcin Dobroczyński (drużyna Crossfit Rebels Team)
9.  Kamila Dębska (drużyna Crossfit Rebels Team)
10.  Konrad Han (drużyna Crossfit Rebels Team)
11.  Łukasz Gotłasz (drużyna Crossfit Rebels Team)
12.  Paweł Zalewski
13.  Marcin Nowicki (LaserFight)
14.  Jacek Gezela (GEO-TEAM)
15.  Jakub Gezela (GEO-TEAM)
16.  Tomasz Pałaszewski (GEO-TEAM)
17.  Arkadiusz Winkler
18.  Mateusz Skotarczak
19.  Karolina Świnoga (WARIACI TEAM)
20.  Tomasz Tabaczyński (WARIACI TEAM)
21.  Marcin Gontarski (WARIACI TEAM)
22.  Bartosz Zawada (WARIACI TEAM)
23.  Agnieszka Nowak (WARIACI TEAM)
24.  Paweł Derenda (NAWET DIABEŁ SIĘ NAS BOI)
25.  Tomasz Dyrek (NAWET DIABEŁ SIĘ NAS BOI)
26.  Jakub Grzelak (NAWET DIABEŁ SIE NAS BOI)
27.  Marcin Gąsiorek (NAWET DIABEŁ SIĘ NAS BOI)
28.  Łukasz Bardziński (Klub CF Renegat)
29.  Bartek Janiszewski (Klub CF Renegat)
30.  Bartosz Maza (Klub CF Renegat)
31.  Krzysztof Walichniewicz
32.  Szymon Lipinski (Klub Sportowy Motywacja)
33.  Robert Lipinski (Klub Sportowy Motywacja)
34.  Paweł Wojewódka
35.  Piotr Wujtuuk


GODZINA 11:00
1.  Krzysztof Nowacki
2.  Natalia Bentkowska
3.  Sylwia Szwedek (Klub Sportowy Motywacja)
4.  Rafał Kucharski (Klub Sportowy Motywacja)
5.  Marcin Witkowski (Klub Sportowy Motywacja)
6.  Magdalena Kowalska (Klub Sportowy Motywacja)
7.  Marcin Szych (Klub Sportowy Motywacja)
8.  Daniel Cybulski (Klub Sportowy Motywacja)
9.  Marcin Lemke (Klub Sportowy Motywacja)
10.  Mateusz Wojtynowski (Klub Sportowy Motywacja)
11.  Wojciech Wesołowski (Klub Sportowy Motywacja)
12.  Jolanta Wesołowska (Klub Sportowy Motywacja)
13.  Patryk Borowiak (Klub Sportowy Motywacja)
14.  Agata Bednarska (Klub Sportowy Motywacja)
15.  Agnieszka Bolinska (Klub Sportowy Motywacja)
16.  Łukasz Czaplicki (Klub Sportowy Motywacja)
17.  Błażej Kołodziejski (Klub Sportowy Motywacja)
18.  Katarzyna Michalska (Klub Sportowy Motywacja)
19.  Agata Nietresta (Klub Sportowy Motywacja)
20.  Albert Wiśniewski (Klub Sportowy Motywacja)
21.  Aleksy Ziarniecki (Klub Sportowy Motywacja)
22.  Szymon Ziarniecki (Klub Sportowy Motywacja)
23.  Szymon Paczkowski (Klub Sportowy Motywacja)
24.  Michał Morawski (Klub Sportowy Motywacja)
25.  Magdalena Guzowska (Klub Sportowy Motywacja)
26.  Jolanta Pietrzak (Klub Sportowy Motywacja)
27.  Małgorzata Rygielska (Klub Sportowy Motywacja)
28.  Marcel Adamski (Klub Sportowy Motywacja)
29.  Mateusz Nowicki
30.  Wojciech Budzich
31.  Kinga Zamiatowska (drużyna DAMY RADĘ)
32.  Anita Stylo (drużyna DAMY RADĘ)
33.  Patrycja Polasik (drużyna DAMY RADĘ)
34.  Łukasz Basiński
35.  Paulina Kruszyńska (Klub Sportowy Motywacja)
36.  Kacper Kuster (Klub Sportowy Motywacja)


BIEG NA 5 KM

GODZINA 11:30
1.  Adam Wojciechowski
2.  Weronika Trawińska
3.  Edyta Górecka (klub (nie)idealni)
4.  Piotr Heidak (klub (nie)idealni)
5.  Monika Roszak (Studio Jogi Inowrocław)
6.  Anna Szatkowska (Studio Jogi Inowrocław)
7.  Arkadiusz Rak (Studio Jogi Inowrocław)
8.  Beata Gruszczyńska (Studio Jogi Inowrocław)
9.  Mateusz Gulczewski
10.  Paweł Kalinowski
11.  Krystian Grol
12.  Ewelina Wiśniewska (Klub Sportowy Motywacja)
13.  Paulina Wawrzyniak
14.  Jarosław Wawrzyniak
15.  Anita Dąbrowska
16.  Artur Dąbrowski
17.  Katarzyna Zuchlke-Bieganowska
18.  Artur Wiśniewski
19.  Joanna Loks Wiśniewska
20.  Marcin Antczak
21.  Joanna Kopińska
22.  Karolina Sparzyńska
23.  Marcin Pachla
24.  Łukasz Wąsowski
25.  Małgorzata Włodarska

GODZINA 12:00
1.  Michał Sztyma
2.  Dorota Wilczyńska – Sztyma
3.  Waldemar Saj
4.  Maciej Lewandowski
5.  Janusz Głąbiak
6.  Zbigniew Gąsiorek
7.  Marcin Jeznach
8.  Szymon Stachowiak
9.  Jakub Kuśnierz (Geo Team)
10.  Ryszard Wasilewski (Czarne Szatany)
11.  Monika Wasilewska (Czarne Szatany)
12.  Michał Frydryszek
13.  Krystyna Strękowska
14.  Marta Marcinów
15.  Paweł Ćwikliński
16.  Agata Kaczmarek
17.  Bartosz Checik
18.  Waldemar Deroń
19.  Michał Kapeliński
20.  Anna Kotecka
21.  Wojciech Siekacz
22.  Agnieszka Siekacz
23.  Sandra Urbańska
24.  Katarzyna Worek
25.  Piotr Worek


GODZINA 12:30

GODZINA 13:00


aktualizacja: 28 sierpnia 2015 r. godz. 13.20

Logo Solankowy Koszmar vol.6